A- A A+

Konkurs na Palmę Wielkanocną

Popularyzowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych, przekaz wartości i tradycji ludowych, rozwijanie zdolności manualnych oraz integracja społeczności lokalnej to cele kolejnej edycji gminnego konkursu na „Rawicką Palmę Wielkanocną”.
 
 
 
 
 
 
 
Organizatorem konkursu jest Muzeum Ziemi Rawickiej, współorganizatorzy to: Gmina Rawicz, Dom Kultury w Rawiczu, Parafia pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu, Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Rawiczu.
Do udziału w konkursie zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli, członków lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, podopiecznych ośrodków pomocy społecznej z terenu Gminy Rawicz.
Zadaniem uczestników jest wykonanie tradycyjnej palmy wielkanocnej.
Zainteresowani proszeni są o składanie kart zgłoszenia ze zgodami do dnia 1 kwietnia w biurze Muzeum (ratusz, Rynek 1), prezentacja palm odbędzie się w trakcie Rawickiego Jarmarku Wielkanocnego 5 kwietnia o godz. 13.00 w parku przy Domu Kultury w Rawiczu.
Dokumentacja konkursowa znajduje się w załącznikach.
 
Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu na palmę wielkanocną 2020.pdf)Regulamin i karta zgłoszenia[ ]429 kB
Pobierz plik (Klauzula informacyjna.pdf)Klauzula i zgoda[ ]197 kB
DO GÓRY