Zmiana organizacji ruchu - kolejny etap rewitalizacji Rynku w Rawiczu


AKTUALIZACJA - 6 marca 2020 r.

REWITALIZACJA  RYNKU W RAWICZU – WDROŻENIE ETAPU 2 i 2A

Urząd Miejski Gminy Rawicz informuje, że w związku z prowadzonymi robotami przy przebudowie rynku w Rawiczu zostanie wdrożony kolejny etap czasowej organizacji ruchu, polegający na zamknięciu północnej i wschodniej części rynku.

Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od 9 marca 2020 r.

 

Zamknięte zostaną ulice rynku na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Królowej Jadwigi oraz od ul. I. Buszy do ul. Królowej Jadwigi, natomiast otwarte zostaną ulice od ul. 3 Maja do ul. Grunwaldzkiej oraz od. ul. Grunwaldzkiej do ul. I. Buszy. Na rynku od ul. 3 Maja do ul. Grunwaldzkiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

            Na ul. Kramarskiej zostanie przywrócony docelowy kierunek poruszania się pojazdów - ruch będzie odbywać się od ul. Królowej Jadwigi do ul. 3 Maja. Ul. Klasztorna oraz ul. Wazów  na odcinku od ul. Szarych Szeregów do rynku będą nieprzejezdne. Na ul. I. Buszy zostanie zmieniony kierunek poruszania się pojazdów – ruch będzie odbywać się od rynku do ul. Wały Ks. J. Poniatowskiego.

Minimalna ilość miejsc parkingowych wewnątrz rynku zostanie zachowana. Prosimy o zapoznanie się z załączoną mapą oraz apelujemy do kierowców o wzmożoną uwagę.

 

MAPA DOSTĘPNA JEST W ZAŁĄCZNIKU NA DOLE ARTYKUŁU.

--------------------------------

Urząd Miejski Gminy Rawicz informuje, że w związku z prowadzonymi robotami przy przebudowie rynku w Rawiczu zostanie wdrożony kolejny etap czasowej organizacji ruchu polegający na zamknięciu skrzyżowania Rynek / ul. 3 Maja. Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od 27 stycznia do 10 lutego 2020 r.

AKTUALIZACJA!

Termin zmiany organizacju ruchu zostaje wydłużony do 9 marca 2020 r.

 

Objazd do Rynku od ul. 3 Maja poprowadzony zostanie przez ul. Kramarską i ul. Królowej Jadwigi. Na ul. Kramarskiej zostanie zmieniony kierunek poruszania się pojazdów - ruch będzie odbywać się od ul. 3 Maja do ul. Królowej Jadwigi.

Miejsca parkingowe nie ulegną zmianie (pozostają na rynku po stronie północnej i wschodniej, a także na ulicach 3 Maja i Grunwaldzkiej oraz na terenie obecnego targowiska, dawnego targowiska przy Wałach Kościuszki oraz boiska byłego Gimnazjum nr 1).

Prosimy o zapoznanie się z załączoną mapą oraz apelujemy do kierowców o wzmożoną uwagę.

 

 
 
DO GÓRY